93 gadu vecumā aizsaulē devusies ievērojama aktrise, kura ieguvusi ļoti daudz balvu pateicoties savai karjerai

93 gadu vecumā aizsaulē devusies ievērojama aktrise, kura ieguvusi ļoti daudz balvu pateicoties savai karjerai un neticami spēcīgajam gribasspēkam. 

 

Tas ir tas, ko eņģelis teica svētajam:

“Divas dienas mirušā gars staigā, kur vien vēlas, divu debesu eņģeļu pavadībā… Gluži kā putns tas meklē savu ligzdu… Trešajā dienā gars paceļas Debesu valstībā, lai pielūgtu Kungu.

Pēc tam Kungs ļauj dvēselei apbrīnot paradīzes skaistumu – tā to apbrīno sešas dienas… Pēc tam gars atkal parādās Debesu Tēva priekšā, un Kungs liek dvēselei redzēt elli…..

Atlikušās trīsdesmit dienas dvēselei tiek rādīta elle. Un četrdesmitajā dienā Dievs izlemj, kur šī dvēsele paliks – Debesu valstībā vai uguns ellē”.

Kādas vietas mirušā gars var apmeklēt uzreiz pēc Nā*es, mēs nezinām. Tomēr, visticamāk, viņš neaprobežojas tikai ar vietu, kur dzīvojis.

Atklāti sakot, pareizticībā nav stingru dogmu, kas vēstītu par to, kas notiek ar dvēseli pēc Nā*es. Un starp dzīvajiem cilvēkiem nav tādu, kas varētu pastāstīt par to, kas ir “pāreja uz Mūžību”.

Savās mājās Ņujorkā nomira Frānsisa Sternhagena, “Tony” balvu ieguvusī aktrise, kas bija pazīstama ar brīnišķīgām sieviešu lomām uz skatuves filmā “Driving Miss Daisy” un uz ekrāna filmās “Cheers”, “Misery” un “Sex and the City”. Viņai bija 93 gadi.

Viņas dēls Džons Karlins apstiprināja viņas nāvi vietnē Instagram. “Frannija,” viņš rakstīja. “Mamma. Frānsisa Sternhagena. Pirmdienas vakarā, 27. novembrī, viņa mierīgi nomira savās mājās, pusotru mēnesi pirms 94. dzimšanas dienas… Dusi mierā, Frennija. Aizkars nolaižas zem priekškara par tik bagātīgi, kaislīgi, pazemīgi un dāsni nodzīvotu dzīvi.”

Lasi vēl: Nepatīkama ziņa autovadītājiem: daudziem šoferīšiem var uzlikt sodu, ja netiks ievērots viens šis noteikums

Sternhāgena saņēma divas “Tonijas” balvas, abas kā aktrise galvenajā lomā, par divām ļoti atšķirīgām lomām: par tanti Lavīniju 1995. gadā atjaunotajā Brodvejas izrādē “The Heiress”, kas tika iestudēta pēc Henrija Džeimsa romāna “Vašingtonas laukums” motīviem, un par vairākām lomām Nīla Saimona lugā “Labais ārsts” (The Good Doctor, 1973), kas bija Čehova darbs.

Leave a Comment